Warszawa-Anin,

21-24 lutego 2019r.

Czym są rekolekcje?

To czas modlitwy i refleksji nad swoim życiem, nad tym co w życiu ważne i najważniejsze. To szczególny czas spotkania  z Bogiem i z drugim człowiekiem. To przebywanie we wspólnocie z rówieśnikami,  dzielenie się swoją wiarą i jej doświadczeniem.

Dlaczego warto?

Gdzie szukać drogocennej perły? Jeżeli chcesz spróbować zadać sobie to pytanie, możemy razem poszukać odpowiedzi, tworząc przestrzeń sprzyjającą modlitwie i refleksji.

Przyjedź!

Pragniemy stworzyć dla Ciebie warunki, w których swobodnie będziesz mogła szukać odpowiedzi, wzbudzać nowe pytania, a przede wszystkim spotkać żywego Boga, który chce mówić do Ciebie i chce Cię słuchać. Daj sobie i Bogu szansę na wspólne budowanie więzi.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wspólnotą Sióstr Świętej Rodziny. Wzorem do naśladowania dla nas jest Święta Rodzina z Nazaretu – Jezus, Maryja i Józef.  Chcemy w tym szczególnym czasie rekolekcji dzielić się z Tobą naszym życiem, a także poznać Ciebie i posłuchać, co Ty masz do powiedzenia.

Informacje

Zastanawiasz się, jak to wygląda od strony praktycznej? Oto wyjaśnienia:

Termin

Rekolekcje odbędą się w dniach  21-24 lutego 2019 r. Zapisy będą otwarte do 15 lutego lub do zapełnienia miejsc.

Miejsce

Rekolekcje przeżywać będziemy w naszym domu przy ul. V Poprzecznej 20 w Warszawie – Aninie, w pobliżu basenu i lodowiska.

Dojazd

Jeśli jesteś z poza Warszawy dojedź najlepiej do dworca centralnego. Szukaj przystanków autobusowych przy złotych tarasach. Wsiądź do autobusu nr 525 jadącym w kierunku Międzylesia i wysiądź na przystanku Kajki- Odrodzenia. Podróż potrwa około 45 minut.

Wiek

Jeśli jesteś uczennicą 7 lub 8 klasy, gimnazjum, szkoły średniej lub studiujesz, te rekolekcje są dla Ciebie.

Koszt

Nie chcemy, aby tego typu problemy były dla Ciebie przeszkodą, dlatego ofiaruj tyle, ile możesz na pokrycie kosztów związanych z jedzeniem, zużyciem prądu i wody.

Zapewniamy

Nocleg i jedzenie. Przygotujemy dla Ciebie materiały formacyjne, a Ty weź ze sobą Pismo Święte (lub poinformuj nas jeżeli go nie masz – pożyczymy Ci), śpiwór, buty zmienne i dobry humor.

Zapisy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefonicznie.

Kontakt

Kontakt telefoniczny: s. Aneta 662 364 212

Kontakt mailowy: anetasfb@op.pl